Jesteś tutaj:
 

Aktualności Aktualności

Zmiany na Ściegiennego

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w piątek ( 24 kwietnia) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Ściegiennego w związku z koniecznością ułożenia ostatniej, tzw. "ścieralnej" warstwy asfaltu. 

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Od 26 kwietnia do 13 czerwca będzie obowiązywać kolejna zmiana rozkładu jazdy pociągów wynikająca z harmonogramu robót torowych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej - spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe.

Bez utrudnień na S7

Wcześniej niż początkowo zakładano zakończyła się naprawa dylatacji na obiekcie mostowym w okolicach węzła Zalezianka w ciągu drogi ekspresowej S7 na odcinku Skarżysko-Kamienna – Występa. 

Powstaną nowe drogi w Starachowicach

Ruszy budowa ulic Polnej, Przeskok i Zaułek. Długo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja uzyskała dofinansowanie z Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych – Etap II "Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój".

Ulica Domaniówka do remontu

Kieleccy drogowcy przygotowują się do rozbudowy ulicy Domaniówka. Miejski Zarząd Dróg ogłosił właśnie przetarg na wykonawcę robót budowlanych. 

Zamykają ulicę Sandomierską

Uwaga, kierowcy! Przypominamy, że od najbliższego poniedziałku (20 kwietnia) rozpoczyna się remont ulicy Sandomierskiej w Kielcach. Wyjazdowa droga z Kielc będzie zamknięta do odwołania, a dla samochodów i autobusów będą wytyczone objazdy.

Utrudnienia na drodze Skarżysko-Kamienna – Występa

Na drodze ekspresowej S7 Skarżysko-Kamienna – Występa od 19 kwietnia nastąpi zmiana organizacji ruchu. 

Zamkną przejazd Sandomierską

Uwaga, kierowcy! W przyszłym tygodniu rozpoczyna się remont ulicy Sandomierskiej w Kielcach. Roboty spowodują zamknięcie tej ulicy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Szczecińską i Poleską do granic miasta. Będzie objazd dla samochodów i autobusów.

Budują nowe przystanki, Sikorskiego już bez utrudnień

Startuje największa inwestycja dotycząca komunikacji publicznej w Kielcach. Od środy (15 kwietnia) przywrócone zostają kursy kieleckich linii autobusowych 30, 105, 107 i 104 przez ulicę Sikorskiego. 

Zakończenie dużej inwestycji będzie opóźnione

Największa prowadzona obecnie drogowa inwestycja w Kielcach zostanie niestety przedłużona. Powodem jest gazociąg. Kiedy zatem przedsięwzięcie się zakończy?

Wyświetlanie 501 - 510 z 1 010 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 101