Jesteś tutaj:
 

Hetman Cup 2017 w ten weekend

cupIII Międzynarodowy Letni Turniej Piłki Nożnej Hetman Cup 2017 zostanie rozegrany we Włoszczowie w sobotę, 26 sierpnia. Na boisku „Orlik" zmierzy się osiem drużyn z rocznika 2007 i młodsi. Organizatorem spotkania jest Klub Sportowy HETMAN Włoszczowa przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach, Gminy Włoszczowa i Powiatu Włoszczowskiego.

Dla nieustraszonych biegaczy

plakat bieg wilkołakaDo 27 września Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie czekają na zgłoszenia osób, które chcą wystartować w I Nocnym Biegu Wilkołaka oraz w Wilk-Walking. Sportowe imprezy odbędą się w piątek, 29 września, przy zalewie w Wilkowie.

Triathloniści na start!

triarhlon letni.jpgNajbliższa sobota, 26 sierpnia, w Sandomierzu i Koprzywnicy upłynie pod znakiem sportu. Od samego rana w tych miejscowościach rozgrywany będzie IX Triathlon Ziemi Sandomierskiej, który jednocześnie jest Mistrzostwami Polski Lekarzy i Otwartymi Mistrzostwami Ziemi Sandomierskiej dla Amatorów.

Pobiegną szlakiem mięty i kamienia

biegnąca kobietaPińczowska rywalizacja biegowa pośród miętowych pól już na stałe wpisała sie do kalendarza sprtowych imprez w regionie świętokrzyskim. W tym roku miłośnicy biegania zmierzą się ze sobą i rywalami 30 września. Zainteresowani udziałem w IV Biegu „Szlakiem mięty i kamienia" mogą się rejestrować elektronicznie do 20 września.

Staszów otrzymał ponad 3,1 milionów złotych dotacji na inwestycje sportowe

Staszów otrzymał  ponad 3,1 milionów złotych dotacji na inwestycje sportowe  (3).JPGMinisterstwo Sportu i Turystyki przyznało dotacje na realizację projektów „Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Nr 2 w Staszowie" oraz „Modernizacja hali sportowej oraz budowa boiska do piłki plażowej, bieżni prostej 4-torowej do biegów na 60m, skoczni do skoku w dal przy ul. Mickiewicza 40 w Staszowie". Umowy o dofinansowanie dwóch projektów podpisali, 18 sierpnia, w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie wiceminister sportu i turystyki Jarosław Stawiarski oraz burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć.

Charytatywny bieg w Starachowicach

bieg_pomoc starachowice.jpgNa drugą edycję biegowej imprezy o charakterze charytatywnym zaprasza w niedzielę, 27 sierpnia, Stowarzyszenie "Zabiegane Starachowice" wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach. W czasie tegorocznej odsłony akcji "Biegiem z Pomocą" uczestnicy wesprą Maję i Bartusia - chorych na rdzeniowy zanik mięśni oraz Julka - cierpiącego na polineuropatię.

Karnety na mecze żółto-biało-niebieskich już w sprzedaży

karnet viveCi, którzy chcą zobaczyć mistrzów Polski w akcji w nadchodzącym sezonie 2017/2018 już mogą ustawić się w kolejce po karnet. Można go nabyć w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5 w Kielcach.

Zagrali w błotną piłkę

Piłka błotna.jpgRozgrywki w piłce błotnej na dobre przyjęły się w województwie świętokrzyskim. W niedzielę, 13 sierpnia, w Błotnowoli w gminie Nowy Korczyn odbył się pojedynek o Puchar Polski. O tytuł walczyło dziewięć drużyn. Kibicował im marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.

VI Puchar Polski w Piłce Błotnej

zawodyW niedzielę, 13 sierpnia w Błotnowoli, w gminie Nowy Korczyn, rozegrany zostanie Puchar Polski w Piłce Błotnej. To już szósta edycja tej nietypowej dyscypliny sportowej, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Nasze Powiśle" oraz OSP Błotnowola. Patronat honorowy nad rozgrywkami objął marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, patronat medialny sprawuje Portal „Wrota Świętokrzyskie".

IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia

biegPo raz czwarty miłośnicy biegania mogą zmierzyć się ze sobą i rywalami startując w Biegu Szlakiem Mięty i Kamienia, który organizują Powiatowy Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Pińczowie, Powiat Pińczowski, Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Pińczowskiej, 5 Sów Run Team Pińczów oraz grupa „Biegnę, Ale Dokąd...?". Impreza odbędzie się 30 września, a na zgłoszenia zainteresowanych pomysłodawcy przedsięwzięcia czekają do 20 września.

Wyświetlanie 11 - 20 z 520 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 52